Různé stroje a zařízení

Kartáčovací stroj KS8

Stroj je určen pro současné kartáčování třech obvodových svarů na nerezových sudech. Je to plně automatický stroj zařazený ve výrobní lince sudů, s níž je propojen mezioperační dopravou.

Image 0 -

Image 1 -

V automatickém cyklu je indikováno opotřebení kartáčovacího kotouče, který tak můžete včas vyměnit a nedojde k poruše zařízení.
Olepovací stroje OL5 a OL6

Image 0 -

Image 1 -

Tyto stroje jsou určeny pro lepení poddýžky a dýhy na tvarových plochách dílců. Stroje mají dvě samostatná pracoviště. Lepení se provádí pomocí hydraulických přítlaků proti tvarové elektricky vytápěné šabloně z alu slitiny. Na stroji se nastavují potřebné tlaky, teploty šablon a doby lepení.
Upínací přípravek

Přípravek pro obrábění skříní převodovek, který je určen pro současné hydraulické upínání hliníkových odlitků na obráběcím centru CHIRON.

Image 0 -

Image 1 -

Upínací přídavek je opatřen automatickým otáčením celé sady obrobků, čímž je umožňeno obrábění odlitků ze třech stran.
Zásobník k bezhrotým bruskám ZB1

Zásobník s podavačem k bezhrotým bruskám pro průběžné broušení tyčových obrobků ve velkém rozsahu průměrů broušeného dílce.

Image 0 -

Image 1 -

Lze jej použít i pro dílce s kulovými konci, kde běžné podavače nelze použít. Zásobník tvoří jeden celek s dopravníkem, který je namontován na lože stroje.
spokojenost zákazníka

dlouholeté zkušenosti

ověřené konstrukce

spolehlivý servis

KASKO
Hlohová 2094/50
Praha 10
106 00
tel.: +420 604 230 974
info@kaskopraha.cz