Stroje pro kontrolu a záběh

Stroj na kontrolu MS 17

Kontroluje hrdla tlakových láhví metodou vířivých proudů, čímž zjišťuje trhliny v hrdle. Je to plně automatický stroj, je zařazen ve výrobní lince, s níž je propojen mezioperační dopravou. Součástí stroje je zásobník pro neshodné láhve.

Image 0 -

Image 1 -

Toto zařízení je určeno pro láhve do průměru 360 mm délky 1550 mm. Hodinový výkon je v souladu s taktem linky (cca 70 kusů za hodinu).
Zařízení na kontrolu PE 20, PG22

Image 0 -

Zařízení na kontrolu proudů, zástavbových rozměrů, parkovací polohy a hluku hotových automobilových stěračových souprav. Upínání souprav je pneumatické, obsluha je ruční.
Zařízení na zabíhání samopalů CZ1

Image 0 -

Tento přístroj slouží k zabíhání a kontrole funkce závěru již hotové zbraně. Naprogramovat lze i dlouhodobý cyklus k ověření životnosti. Toto zařízení je možné při doplnění dalších upínacích prvků používat i pro jiné střelné zbraně.
Kontrolní stroj ZS1

Stroj je určen pro záběh a kontrolu parametrů stěračových motorků. Čas doby záběhu lze nastavit v rozsahu jedné až šedesáti minut.

Image 0 -

Image 1 -

Během záběhu probíhá kontrola proudu motorků a jestliže dojde k překročení min. nebo max. proudu, je oznámeno chybové hlášení. Jestliže dojde k odebrání motorku před uplynutím času záběhu, sirénka na tuto skutečnost upozorní obsluhu.
spokojenost zákazníka

dlouholeté zkušenosti

ověřené konstrukce

spolehlivý servis

KASKO
Hlohová 2094/50
Praha 10
106 00
tel.: +420 604 230 974
info@kaskopraha.cz