Modernizace a rekonstrukce strojů

Dvoukotoučová bruska na plocho DISCUS DDS600

Je určena pro současné broušení vzájemně rovnoběžných ploch obrobku průchozí metodou. Veškeré mechanismy a vedení byly nahrazeny kuličkovými šrouby a přímočarým lineárním vedením.

Image 0 -

Image 1 -

Bruska je řízena NC systémem. Po rekonstrukci zůstala na stroji původní pouze hlavní tělesa a vřetena. Na stroji se brousí pístní kroužky s výkonem 6000 kroužků za hodinu.
Bruska na díry BD 50 NC

Provedli jsme kompletní rekonstrukci brusky BDA 50, z které zůstala pouze základní litinová tělesa. Řízení stroje je prováděno elektronickým řídícím systémem, posuvy servomotory a kuličkovými šrouby.

Image 0 -

Image 1 -

Bruska byla také doplněna o polokapotáž. Tato bruska je především určena pro broušení válcových a kuželových otvorů v sériové výrobě i pro kusovou práci.
Jednoúčelové brusky WOM

Je to dvojice poloautomatických strojů na broušení zubů čelistí sklíčidel. Rekonstrukce strojů spočívala v souboru úprav 8 let starých strojů, které nebyly provozuschopné.

Image 0 -

Image 1 -

Na strojích se vyměnilo celé vybavení elektro, aplikoval se nový způsob orovnání a provedl se celý soubor konstrukčních změn na mechanické části stroje. Tím došlo ke kompletní modernizaci, jejíž výsledek si můžete prohlédnout na uvedených fotografiích.
spokojenost zákazníka

dlouholeté zkušenosti

ověřené konstrukce

spolehlivý servis

KASKO
Hlohová 2094/50
Praha 10
106 00
tel.: +420 604 230 974
info@kaskopraha.cz