Jednoúčelové obráběcí stroje

Obráběcí stroj na opracování hrdel tlakových lahví VZ 16

Plně automatický stroj na opracování čel a vrtání děr v hrdle tlakových láhví. Stroj je vybaven vstupním zásobníkem, dvouvřetenovou jednotkou na obrábění a zařízením na vylévání chladící kapaliny z láhve. Využití nachází tento stroj při opracování láhví do průměru 226 mm (kusový čas činí 60 sekund).

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Stroj je připraven i na včlenění do automatizované výrobní linky.
Dvoukotoučová pila KP 10

Image 0 -

Image 1 -

Dvoukotoučová pila na ořezávání vtoku, výfuku a technologických nálitků na hliníkových odlitcích kuchyňských nádob, která pracuje s SK pilami a odřezává vtoky až do průměru 50 mm. Mezi užitečné vlastnosti patří také mikrochlazení.
Vyvrtávačka FL

Plně automatická vyvráčkta, která je určena pro odvrtání výronku a orovnání plochy na dně tlakových láhví do hloubky až 3000 mm.

Image 0 -

Image 1 -

Stroj je zařazen ve výrobní lince, s níž je propojen mezioperační dopravou. Vyvrtávačka je určena pro láhve do průměru 406 mm a délky 3000 mm. Opracování se provádí vřetenem uloženým v pinole o průměru 152 mm a délky 3100 mm.
Frézka na zuby klíčů FZ 18

Plně automatický stroj se vstupním zásobníkem na klíče. Pro sériovou výrobu je stroj vybaven programem, který určuje kód a tím i tvar klíče, popisuje klíče a vytiskne ke každé sadě klíčů plastovou kartu.

Image 0 -

Image 1 -

Umožňuje výrobu sad generálního klíče podle elektronicky poslané informace. Výkon stroje činí 420 klíčů za hodinu.
CNC frézka FO 12

Image 0 -

Image 1 -

Na stroji se obrábí kruhové i nekruhové hrnce a pánve vyrobené jako Al odlitky. Obsluha stroje nádoby vkládá a pneumaticky upíná. Opracování a cyklus je řízen CNC systémem se souvislým řízením.
Dvouvřetenové vyvrtávačky VL1 a VL2

Plně automatické stroje jsou určeny na vyvrtání souosých děr ø15H7, opracování přilehlých čel a sražení hran.

Image 0 -

Image 1 -

Po automatickém očištění od třísek se následně zalisují kluzná pouzdra na předepsanou hloubku. Stroje jsou vybaveny zásobníkem na polotovary a dvěma zásobníky na pouzdra. Stroje jsou osazeny nástroji z PKD. Výkon stroje je 312 kusů za hodinu.
Dvouvřeteníková vyvrtávačka VR1

Image 0 -

Stroj je určen na vyvrtání souosých děr, opracování přilehlých čel a sražení hran odlitků z al-slitiny. Upínání a ovládání přívodu chladící kapaliny je pneumatické, manipulace s obrobky je ruční. Výkon stroje je 240 kusů za hodinu.
Svislá vyvrtávačka VR2

Image 0 -

Image 1 -

Stroj je určen pro přesné vystružování rotorů spřádacích strojů. Pracovní posuv je číslicově řízený, otáčky vřetene jsou plynule nastavitelné. Stroj je vybavený speciálním přesným upínáním tvarově složitého opracovávaného rotoru, což umožňuje dosažení vysoké přesnosti polohy děr. Výkon stroje je 225 kusů za hodinu.
Tvarová frézka TF4

Image 0 -

Image 1 -

Frézka je určena na tvarové frézování hliníkového odlitku kopírovacím způsobem. Je to plně automatický stroj s vstupním zásobníkem, který odkládá hotové kusy do palety. Výkon stroje činí 250 kusů za hodinu.
spokojenost zákazníka

dlouholeté zkušenosti

ověřené konstrukce

spolehlivý servis

KASKO
Hlohová 2094/50
Praha 10
106 00
tel.: +420 604 230 974
info@kaskopraha.cz